سفارش تبلیغ
صبا ویژن
برادری با بدکاران، از بزرگ ترین حماقت هاست. [امام علی علیه السلام]
نرم افزار تایپ ده انگشتی فارسی
پرداخت آنلاین

نسخه 1.4 این نرم افزار با قابلیت آمارگیری منتشر شد. در این نسخه شما در حین تایپ می‌توانید از تعداد غلطها و تعداد کلیدهایی که زده اید با خبر شوید. انشاء الله در نسخه بعدی سعی خواهد شد که نرم افزار به زمان هم وابسته شود یعنی امکان آمارگیری به این صورت باشد که مشخص شود در یک دقیقه چند کلید وارد شده است و چه تعداد درست و چه تعداد غلط بوده اینطور که شنیدم اگر صد کلید در دقیقه بتوانید بزنید بدون خطا در سطح متوسط هستید و 180کلید در دقیقه  یعنی دیگه آخرشید البته با این فرض که کی برد برنامه را غیر فعال کنید و بهش نگاه نکنید. این هم لینک نسخه جدید برنامه

دانلود کنیدنوشته شده توسط 89/3/29:: 12:6 عصر     |     () نظر

بالاخره یکی پیدا شد و نرم افزار تایپ ده انگشتی اون هم فارسی رو نوشت ولی این همه کار نیست فراموش کردی میگن یک دست صدا نداره ! اگه از نرم افزار خوشت اومد و دیدی بدرد بخوره بیکار نشین اگه وبلاگ داری یک لینک که می‏تونی بهش بدی! مرام داشته باش! بذار بقیه هم از این نرم افزار استفاده کنند! اینجوری تو هم تو ثوابش شریک میشی!

اگه وبلاگ هم نداری کپی این نرم افزار ازاد است هیچ اشکال شرعی هم نداره بذار همه یاد بگیرند فارسی تایپ کنند نه فینگلیش!نه به خاطر من به خاطر زبان فارسی!

در ضمن طرح‏های جدید و ضعفهای برنامه همه رو برام بگو منتظرم!


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط 89/3/7:: 9:52 عصر     |     () نظر

در آدرس زیر می‌توانید اطلاعات خوبی در مورد روش تایپ ده انگشتی بدست بیاورید.

http://sys.blogsky.com/1388/10/14/post-720/


کلمات کلیدی: تایپ ده انگشتی


نوشته شده توسط 89/3/1:: 7:16 عصر     |     () نظر